Мінус один: Зарудянський старостинський округ ліквідовують

Влада, Громада 14:09, 2.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це в соцмережах повідомила екс-голова Зарудянської сільської ради Любов Ярошенко. Повноваження старости передано старості Погожокриницького округу.

Відсьогодні ми перестаємо існувати як сільська рада чи то старостинський округ. В нас є Великий Хутір (так називаємо в селі), Малий Хутір, ну а Заруддя — поки що Середній Хутір.

Звісно, що згідно з новим законом в старостинському окрузі має бути не менше 500 мешканців (законопроєкт № 4535; у селех Заруддя, Велике й Мале — близько 400 жителів, — авт.). Але ж… Ще ніде в Роменській і в інших громадах району не “закрили”, навіть з меншою кількістю неселення.

Селяни побоюються, що всі місцеві установи стануть пусткою та “підуть на розборку для “добрих” господарів”, а села перетворяться на закинуті хутори.

В нас один з найбільших старостинських округів — Великобубнівський — але послуги, які надавали раніше і тепер — це небо і земля. Надання послуг тепер відсутнє. За що отримують гарну зарплату, не зрозуміло. Селам хрест у цій міській громаді, — прокоментував публікацію Любові Ярошенко Сергій Ющенко.

Найбільш прикре те, що свої, котрі народилися в цьому селі, і були найбільшими ініціаторами закриття сільської ради. Підуть в історію їхні імена тільки не з гарними думками, — пише Любов Ярошенко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору