«Міськводоканал» подає громаді якісну артезіанську воду

Громада, ЖКГ, Споживач 12:03, 17.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Такі висновки представив сайт Роменської міської ради.

Споживачам Роменської громади подають воду з артезіанських свердловин, яка не потребує додаткової очистки перед подачею до споживачів та відповідає всім вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Контроль безпечності та якості питної води здійснюється у місцях водозаборів, перед надходженням у водопровідну мережу та в розподільчі мережі. Його проводять працівники лабораторії КП «Міськводоканал» РМР»  згідно графіку виробничого контролю погодженого Роменським міськрайонним управлінням, головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Щодня з розподільчої мережі та один раз на тиждень з резервуару чистої води (перед надходженням в розподільчу мережу) проводиться скорочений виробничий контроль по фізико-хімічним, органолептичним показникам та залізу загальному.

Один раз на місяць проводиться скорочений періодичний контроль перед надходженням у водопровідну мережу з визначенням органолептичних показників, заліза загального, амонію, водневого показнику, сухого залишку, перманганатної окислюваності. А також повний хімічний аналіз з артезіанських свердловин та резервуарів чистої води (РЧВ).

Під час знезараження водопровідної питної води залишкові концентрації реагентів визначаються один раз на годину.

За радіологічним складом вода також абсолютно безпечна, що підтверджують гігієнічні паспорти отримані в ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» на всі свердловини.

Мікробіологічні дослідження для КП «Міськводоканал» РМР» згідно договору виконує Роменський Райвідділ ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ», за результатами досліджень вода відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10.

Скорочений періодичний контроль перед надходженням у водопровідну мережу Роменської громади  за жовтень 2021 р.

Згідно Висновку державно-епідеміологічної експертизи № 12.2-18-2/8965 від 17.05.2021р.  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору