Міжобласний турнір з тенісу відбувся в Кролевці: роменські спортсмени – призери турніру

Спорт 12:04, 7.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

02 лютого у Кролевці відбувся міжобласний відкритий  благодійний  турнір з тенісу настільного на підтримку ЗСУ.

У ньому взяли участь спортсмени Роменської міської територіальної громади.

У віковій категорії 2014-2015 років народження: Артем СОВА – став чемпіоном турніру (Роменський ліцей №4 імені Тетяни Маркус), Мурат ОМЕЛЯНЕНКО  – бронзовим  призером турніру  (Роменський ліцей №4 імені Тетяни Маркус).

У віковій категорії 2011 – 2013 р. н. Тимур ОМЕЛЯНЕНКО став  чемпіоном турніру (Роменський ліцей №4 імені Тетяни Маркус).

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, грамотами та солодкими призами організаторів турніру.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору