Молодіжна рада відзвітувала про свою роботу у 2022-му році

Суспільство 13:50, 23.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

20 січня відбулося звітне засідання Молодіжної ради при Роменській районній державній адміністрації про свою діяльність за 2022 рік.

Звертаючись до присутніх, керівник апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина КРОЛЬ зазначила: «Сьогодні ми зібралися, щоб проаналізувати досягнення за рік, визначити проблемні питання, що виникали протягом звітного періоду, а також окреслити пріоритетні напрямки роботи молодіжної ради на 2023 рік. Бажаю вам бути активною, дієвою молодіжною організацією і здійснити у новому році ще більше крутих і потужних проєктів».

Під час зустрічі голова Молодіжної ради Максим ВОЛИК прозвітував про свою роботу і Молодіжної ради за 2022 рік та запропонував членам ради спільно подумати над проєктами, які покращать життя місцевої молоді, та які можна буде реалізувати у наступному році у сфері спорту, дозвілля, волонтерства чи організації громадського простору під час дії воєнного стану.

З початку повномасштабного вторгнення члени Молодіжної ради займалися волонтерською роботою. Вони співпрацювали з волонтерами району та провели благодійну акцію на підтримку Збройних Сил України.

Наприкінці року дві команди від молодіжного парламенту потрапили на навчання до Bootcamp UPSHIFT, де розробляли свої ідеї щодо якісної комунікації молоді та сексуального виховання підростаючого покоління. Тепер команди парламентарів очікують фінансування, аби реалізувати відповідні проєкти уже цього року.

Під час зустрічі присутні підбили підсумки роботи за минулий рік, спланували головні завдання і напрямки на 2023 рік, а також мали можливість поспілкуватися і поділитися напрацюваннями та ідеями.

Після спілкування члени ради приступили до організаційної роботи – визначились із керівним складом Молодіжної ради, обравши на посаду секретаря Артура САЛУХУ та затвердили план роботи на 2023 рік. Серед запланованих заходів: проведення засідань не рідше, ніж один раз на квартал, участь у районних заходах, внесення пропозицій у розвиток молодіжної політики району тощо.

За повідомленням сайту Роменської районної державної адміністрації

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору