Молодикам, які забили до смерті роменчанина, продовжили домашній арешт

Суд 13:11, 2.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляється на сайті Роменського міськрайонного суду в Сумській області.

29 липня,  за клопотанням прокурора Роменської окружної прокуратури Думал С.М. обвинуваченим продовжено, раніше обраний,  запобіжний захід у виді домашнього арешту в нічний час доби із застосуванням електронного засобу контролю з покладенням наступних обов’язків:

заборонено залишати житло,  без  дозволу слідчого, прокурора або суду у період часу з 21 год. 00 хв. до 07. год. 00 хв. наступної доби;

носити електронний засіб контролю;

прибувати до суду та прокурора за кожною вимогою;

утримуватися від спілкування зі свідками та заборонено обвинуваченим спілкувати між собою.

Задовольняючи клопотання прокурора щодо продовження запобіжного заходу у виді домашнього арешту, суд виходив з того, що станом на 29 липня 2021 року розгляд кримінального провадження не закінчено з об’єктивних причин.

Підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особами ( обвинуваченими) кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави суду вважати, що обвинувачені  можуть здійснити дії, передбачені частиною першою статті 177 КПК України, зокрема, переховуватися від суду, незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого обвинуваченого у цьому ж кримінальному провадженні.

Строк дії запобіжного заходу до 29 вересня 2021 року включно і оскарженню ухвала  не підлягає.

Наступне судове засідання призначено на 10.00 год 18 серпня 2021 року.

Судове засідання транслюватиметься на офіційному веб-сайті Роменського міськрайонного суду Сумської області веб-порталу «Судова влада України», на You Tube каналі «Судова влада України» та порталі  «Судова влада України».

Інформаційно: Трагедія сталась 11 липня 2020 року близько 4 год 40 хв ранку в м. Ромни. Поблизу одного з місцевих кафе між обвинуваченими та потерпілим розпочалась словесна перепалка, яка переросла в бійку, внаслідок якої потерпілий  був доставлений до Роменської ЦРЛ з тяжкими тілесними ушкодженнями. Від отриманих травм 17 липня 2020 року потерплий помер у лікарні.

Дії чотирьох обвинувачених органами досудового розслідування кваліфіковані як хуліганство, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України), разом з тим, двоє з них обвинувачуються ще й у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

За ч.2 ст.121 КК України передбачено покарання у виді  позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

За хуліганські дії ( ст.296 КК України)  передбачено покарання у виді  обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Справу розглядає суддя Євтюшенкова В.І.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером № 585/3105/20.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору