Муфта молочна з нержавіючої сталі DIN 11850 – основні параметри та сфера застосування

Технології 00:23, 4.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Муфта молочна з нержавіючої сталі DIN 11850

Трубопровідна система складається з безлічі різних елементів, одним з них є молочна муфта з нержавіючої сталі. У цій статті розглянемо цей виріб докладніше.

Муфта молочна – це деталь трубопроводу, яку виготовляють із нержавіючої сталі марки AISI 304. Основна функція цього виробу – розбірне з’єднання двох ділянок трубопровідної системи з ідентичними діаметрами.

Муфта молочна з нержавіючої сталі має великий попит і застосовується майже на всіх харчових виробництвах (не тільки на молочних, як це можна подумати виходячи з назви). Як вже було вище сказано, ця деталь виконує одну, але дуже важливу функцію – швидке з’єднання двох елементів трубопроводу з можливістю його подальшого розбирання. Тому молочну муфту ще дуже часто називають «роз’ємним з’єднанням» або «швидкознімною муфтою».

Ця деталь складається з двох частин – основної та додаткової, які можна взаємозамінити.

Основна частина складається з таких елементів:

  • штуцера різьбового;
  • штуцера конічного;
  • шліцевої гайки;
  • ущільнювач.

Додаткова частина складається з наступних елементів:

  • штуцера шлангового різьбового;
  • штуцера глухого;
  • штуцера шлангового конічного;
  • глухої гайки з ланцюжком;
  • ущільнювач.

Муфта молочна нержавіюча – це приварна деталь, тому важливо пам’ятати, що вона монтується впритул до інших деталей трубопровідної системи. З цього можна зробити висновок, що діаметри всіх виробів, що приєднуються, повинні бути однаковими. Для того щоб правильно підібрати розмір муфти, необхідно перед її покупкою дізнатися про зовнішні діаметри тих частин трубопроводу, до яких вона буде монтуватися. Даний розмір можна подивитися на корпусі деталі (там він повинен бути вказаний разом з усіма основними параметрами і, як правило, в дюймах) або можна виміряти вручну за допомогою штангенциркуля в міліметрах.

У цій статті розглядаємо молочні муфти, виготовлені відповідно до стандарту DIN. Але такі деталі ще виробляють відповідно до стандарту SMS. Такі муфти мають ідентичний зовнішній вигляд, але відрізняються розмірним рядом, тому їх не можна замінити один одним.

Правильно підібраний ущільнювач для муфти – запорука успішної експлуатації деталі. На харчових виробництвах, як правило, використовують кільця ущільнювачів з силікону або NBR, так як вони не виділяють специфічного запаху і кольору під час протікання харчового продукту через деталь. На інших підприємствах можна використовувати ущільнювач з матеріалу PTFE або EPDM.

Якщо у Вас вже є в наявності штуцер, тоді підібрати всі інші елементи деталі не важко. Основну частину виробу можна вибрати за спеціальними розмірними таблицями або звернутися до фахівця, який допоможе підібрати і встановити деталь.

Купити муфту молочну нержавіючу в Україні

Підібрати та придбати муфту молочну можна у нашому інтернет-магазині. На сайті fiting.top зібрано широкий асортимент нержавіючого фітингу з різними розмірами. У картці кожної деталі є її докладний опис із зазначенням усіх характеристик. Замовлені товари відправляються на всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Якщо виникнуть питання, звертайтеся до наших консультантів, вони допоможуть з вибором муфти молочної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору