Микола Павловський виборов друге місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Діти, Освіта 10:00, 31.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

27 січня в дистанційному форматі відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

ІІІ етап олімпіади з фізики складався з двох турів: теоретичного та практичного. У теоретичному турі учасникам було запропоновано завдання, виконання яких потребувало застосування основних законів фізики, розуміння фізичних процесів, що мають наукове підтвердження, а також відбуваються у навколишньому світі. Під час практичного туру учасники мали провести уявний експеримент та запропонувати можливі варіанти вирішення запропонованих фізичних завдань.

В інтелектуальних змаганнях з фізики взяли участь учні з 16 територіальних громад.

Троє учасників представляли нашу громаду на обласному етапі олімпіади. Микола ПАВЛОВСЬКИЙ, учень 8 класу Роменського ліцею № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області виборов ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики! Готувала учасника до змагань Тетяна ЗОЛІНА, вчитель фізики Роменського ліцею № 1 РМР.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору