Минулої ночі над Роменщиною збили 2 ворожих БпЛА
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч з 21 на 22 лютого, у небі над Роменщиною мобільними вогневими групами у складі наших добровольців із ДФТГ Хмелівської громади та ЗСУ збито 2 ворожих БпЛА.
З початку 2025 року підрозділами ППО області над Роменщиною знищено 22 російських безпілотники, повідомляє голова Роменської РДА Валентина Назаренко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: