Минулої ночі над Роменщиною збили 2 ворожих БпЛА 

Безпека, Війна 08:43, 23.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У ніч з 21 на 22 лютого, у небі над Роменщиною мобільними вогневими групами у складі наших добровольців із ДФТГ Хмелівської громади та ЗСУ збито 2 ворожих БпЛА.

З початку 2025 року підрозділами ППО області над Роменщиною знищено 22 російських безпілотники, повідомляє голова Роменської РДА Валентина Назаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору