На 11-й та 14-й маршрути знайшли перевізників

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 2 серпня, на виконкомі прийняли рішення призначити тимчасовими перевізниками ФОП Вінніченка Валерія Васильовича на маршруті №11 «вул. Декабристів – вул. Мельникова» та ФОП Ляшенко Юлію Григорівну на маршруті №14 «Коледж КНЕУ – ШБУ 13». Договори уклали до проведення осовного конкурсу.

Нагадаємо, що підприємець Діжечко С.М., який раніше здійснював перевезення на цих маршрутах, ініціював розірвання договору з Роменською міською радою з 1 серпня цього року. А на минулому виконкомі наголошувалося на тому, що перевізники не хочуть брати ці маршрути, тому лише вчора таки вдалося знайти перевізника на ці два проблемні рейси.

Міський голова Олег Стогній зазначив, що питання організації пасажирських перевезень в громаді є першочерговим і дуже болючим.

«Проведено нараду з автоперевізниками, на якій їх наполегливо попросили забезпечити перевезення на проблемних маршрутах», – повідомляють на сайті Роменської міської ради.

Також Олег Стогній звернувся до членів виконкому з проханням долучитися до вирішення питання придбання громадою власних автобусів та утворення комунального підприємства, проводити перемовини з керівниками підприємств щодо можливості залучення спонсорських коштів. Міська влада у свою чергу готова йти назустріч юридичним та фізичним особа, які допоможуть фінансами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору