На часі: в Андріяшівці відкриють сільську амбулаторію + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Днями будівництва амбулаторії в Андріяшівці проінспектував заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Олег Клименчуков.

Як розповіла Андріяшівський сільський голова Інна Дибчинська, на відкриття нової сучасної амбулаторії сьогодні чекає вся громада. Адже двоповерхове приміщення, в якому зараз ще знаходиться амбулаторія, зовсім не пристосоване для цього.

«Будівля старої амбулаторії має східці під нахилом 45º, тож люди із інвалідністю, літні жителі та малі діти проблематично долають цю перепону. Буває, що лікарі самі спускаються до пацієнта. Тому відкриття нової амбулаторії, пристосованої для безбар’єрного відвідування всіма жителями громади, стане для нас святом», − говорила вона.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив, що амбулаторія в Андріяшівці, як і ряд інших амбулаторій на Сумщині, під час свого зведення у минулому мали схожі проблеми – за їх будівництво у 2020 році на перших порах взялися недобросовісні підрядники. Протягом певного часу розривалися попередні контракти, тривали конкурси, укладалися нові угоди.

«Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Живицький та його команда тримають на контролі всі роботи, щоб врешті-решт добудувати ці амбулаторії й ввести їх в експлуатацію. Адже жителі сільських громад мають отримувати якісні медичні послуги на первинній ланці», − підкреслив Олег Клименчуков.

Довідково. Площа забудови амбулаторії первинної медичної допомоги в с. Андріяшівка становить 237 кв. м, площа озеленення території в межах землекористування – 501 кв. м.

За повідомленням Сумської обласної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору