На два комунпідприємства Роменської громади у лізинг закуплять техніку

Суспільство 13:02, 25.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

На минулій сесії Роменської міської ради депутати підтримали рішення про надання дозволу комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств» РМР на укладання договору фінансового лізингу для придбання комбінованої дорожньої машини АТ-МДК-11 на базі шасі МАЗ-6501С5.

Така машина призначена для всесезонного використання по утриманню доріг з асфальтовим і бетонним покриттям. У літній період машина використовується з поливомийним обладнанням для миття і поливання дорожніх покриттів, мийки прилоткової смуги і поливання зелених насаджень, а також у якості самоскиду. У зимовий період ця машина з піско-розкидальним обладнанням використовується для посипання інертними матеріалами або антиожеледними реагентами поверхні тротуарів і доріг, а також для очищення дорожнього полотна від снігу за допомогою поворотнього відвалу.

Було прийняте й аналогічне рішення щодо надання дозволу комунальному підприємству «Міськводоканал» на укладання договору фінансового лізингу для придбання мулососної машини. На сьогодні на балансі КП «Міськводоканал» РМР» знаходиться 4 каналізаційні насосні станції міста Ромни, каналізаційні насосні станції села Біловод, села Плавинище та села Овлаші Роменського району. Також на очисних спорудах міста Ромни знаходяться  16 резервуарів, а саме, первинні та вторинні відстійники, правильна та ефективна робота яких потребує їх періодичного промивання та чищення. На даний час на очисних споруда КП «Міськводоканал» РМР» було очищено лише два первинних відстійника, для виконання цих робіт залучалася підрядна організація, що є дороговартісною послугою для підприємства. Мулососна машина КО-503 ІВ -12 призначена для експлуатації на підприємствах, які обслуговують міські каналізаційні мережі, міські зливові мережі та використовується для очищення каналізаційних колодязів, колодязів зливної каналізації, очищення відстійників від злежалого осаду. Придбання машини мулососної КО-503 ІВ-12 може покращити технологічний процес перекачки стічних вод, їх очистки на очисних спорудах, має зменшить кількість заторів на каналізаційній мережі та зливовій мережі міста.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору