На громадське обговорення винесуть питання перейменування кількох топонімів Роменської громади

Влада, Громада 11:03, 12.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

За рішенням комісії з перейменування об’єктів топоніміки Роменської міської територіальної громади на громадське обговорення винесуть такі питання:

  1. Перейменування вулиці Травнева на вулицю Віталія Малиша в с. Пустовійтівка.
  2. Перейменування вулиці Травнева на вулицю Малиша в с. Пустовійтівка.
  3. Перейменування 2-го провулку Монастирської на Академічний узвіз в м. Ромни.

«Усі пропозиції були ретельно розглянуті на відповідних засіданнях робочої групи та комісії. Наразі вони будуть винесені на громадське обговорення, після чого, з урахуванням думки мешканців громади, підготовлений проєкт рішення потрапить на розгляд профільних комісій, а потім до депутатів міської ради. Адже рішення комісії з найменувань (перейменувань) об’єктів топоніміки Роменської міської ради носить винятково рекомендаційний характер, і тільки рішення Роменської міської ради, підписане міським головою є нормативним актом», – зауважила керуючий справами виконкому, голова комісії Наталія Москаленко.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення, яке проводитиметься у формі консультацій з громадськістю, буде оприлюднено на офіційному вебсайті Роменської міської ради та у місцевих засобах масової інформації.

Протягом 30 календарних днів, з моменту оприлюднення інформаційного повідомлення, мешканці громади зможуть надсилати свої пропозиції та зауваження (з відповідним обґрунтуванням).

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору