На Липоводолинщині перейменують вулиці, які мають «російський слід»

Війна, Влада, Громада 16:32, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Липоводолинській селищній раді розпочали роботу з перейменування назв вулиць і провулків, які містять російське походження.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у Липоводолинській громаді, як і в переважній більшості громад України, проводиться робота щодо перейменування назв вулиць і провулків, які містять російське походження. Український інститут національної пам’яті теж повністю підтримує ініціативу громад про перейменування назв, пов’язаних із державою-агресором, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологемами, вважає логічним продовженням декомунізаційних процесів, не чекаючи кінця війни.

До відома старостатів доведено перелік вулиць, які містять російське походження та підлягають перейменуванню. На даний час проводиться збір пропозицій, щодо нових назв вулиць у населених пунктах громади.

Після надходження пропозицій, проект рішення селищної ради про перейменування вулиць буде розміщено для громадського обговорення на сайті селищної ради.

Перейменування вулиць не тягне за собою необхідності термінового внесення змін чи заміни документів, що ідентифікують особу, встановлюють право власності та інших, наявні документи є чинними.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору