На Липоводолинщині планують закрити три освітні заклади

Освіта, Реформа, Село 13:51, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що протягом місяця проводитимуться громадські обговорення  щодо припинення діяльності трьох освітніх закладів.

Зокрема, ліквідувати планують Московську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – Московський дошкільний навчальний заклад, Панасівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Кімличанський заклад дошкільної освіти «Оленка».

Як повідомляють у Липоводолинській селищній раді, таке рішення прийнято на основі освітніх законів та через низьку наповнюваність класів цих закладів.

«Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», зважаючи на демографічну ситуацію на території Липоводолинської селищної територіальної громади та у зв’язку з низькою наповнюваністю класів у закладах освіти», – йдеться у повідомленні.

Громадські слухання відбудуться з 20 квітня по 20 травня цього року. З проєктами рішень можна ознайомитися за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1618839677/.

Громадські обговорення у формі зустрічі з педагогічними працівниками, батьками, жителями відповідних старостинських округів відбудуться з дотриманням карантинних вимог:

с. Московське – 23.04.2021  року о 15.00 год. у приміщенні СБК;

с. Панасівка – 27.04.2021 року о 15.00 год. у приміщенні СБК;

с. Кімличка – 28.04.2021 року о 15.00 год. у приміщенні СБК.

На фото – Панасівська школа І-ІІ ступенів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору