На Липоводолинщині поліцейські провели правовий урок із студентами

Поліція 10:30, 4.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Адміністративна та кримінальна відповідальність, що таке насильство та які є його види прояву, права дітей та поради для молоді, як не потрапити на гачок до аферистів. Все це під час зустрічі правоохоронці обговорили зі студентами одного з ліцеїв Роменщини.

Серед основних завдань інспекторів ювенальної превенції є превентивна діяльність з неповнолітніми, протидія і попередження випадків сімейного насильства, робота з тими дітьми, які залишилися без батьківського піклування та з такими, що порушили закон. Зокрема, основною метою роботи ювенальних поліцейських є захист прав дитини. Тож, співробітники ювенальної поліції дуже часто відвідують різні навчальні заклади Роменщини та проводять з їх вихованцями різні пізнавальні зустрічі.

Цього разу, інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Альона Хуторна спільно з поліцейським офіцером громади Сергієм Рибкою провели зустріч зі студентами різних курсів Синівського професійного аграрного ліцею.

Зокрема, поліцейські наголосили студентам на тому, що для неповнолітніх, які вчиняють ті чи інші правопорушення передбачена відповідальність та вкотре нагадали про шкоду для здоров’я, що несуть в собі такі шкідливі звички, як куріння та вживання алкогольних напоїв у досить юному віці. Звернули увагу й на дотримання дисципліни у навчальному закладі та на те, щоб без поважних причин студенти не пропускали лекції та пари, а також з повагою відносилися один до одного.

Розповіли юним слухачам й про різні види шахрайських схем, якими дуже часто користуються аферисти та в результаті чого видурюють у громадян заощадження. Після чого дали поради студентам як не потрапити на гачок до зловмисників.

Також, під час заходу співробітники поліції розповіли молоді про те, які саме бувають види насильства, як йому протидіяти та куди можна звернутися за допомогою. Та зауважили, якщо все ж таки хтось став жертвою насильства, або ж свідком вчинення таких протиправних діянь, то про це потрібно повідомити на спецлінію «102», а ні в якому разі не замовчувати.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору