На Липоводолинщині поліцейські провели правовий урок з вихованцями ліцею

Освіта, Поліція 15:51, 6.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час зустрічі правоохоронці обговорили з учнями види правопорушень, настання адміністративної та кримінальної відповідальності, насильство та його прояви, права дітей, а також дали поради молоді про те, як не потрапити на гачок до шахраїв.

Серед основних завдань інспекторів ювенальної превенції є превентивна діяльність серед підлітків, протидія і попередження випадків сімейного насильства, булінгу. Також правоохоронці піклуються про захист прав кожної дитини. Саме з цією метою працівники поліції відвідують навчальні заклади Роменщини та проводять з їх вихованцями правові уроки.

Цього разу інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Альона Хуторна спільно з поліцейським офіцером громади Сергієм Рибкою провели зустріч з вихованцями Синівського професійного аграрного ліцею. Зокрема поліцейські наголосили студентам на окремих видах правопорушень, за які неповнолітні несуть відповідальність. Крім того, вкотре нагадали про шкоду для здоров’я, яку несуть в собі такі шкідливі звички, як тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв у досить юному віці. Звернули увагу й на дотримання дисципліни у навчальному закладі та повагу один до одного.

Правоохоронці розповіли підліткам про різні види шахрайських схем, якими дуже часто користуються аферисти, особливо у мережі Інтернет. Тож відразу дали корисні поради студентам, які допоможуть не потрапити на гачок зловмисників.

Також, під час заходу співробітники поліції розповіли учням про те, які саме бувають види насильства, як йому протидіяти та куди можна звернутися за допомогою. Наприкінці уроку правоохоронці зауважили, якщо все ж таки хтось став жертвою насильства або свідком вчинення будь-яких протиправних діянь, необхідно повідомити про це на лінію 102.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору