На Липоводолинщині правоохоронці провели уроки з безпеки на дорозі

Безпека, Діти, Поліція 15:07, 19.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У рамках тижня безпеки дорожнього руху, поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції Сергій Рибка провів профілактичні заходи з учнями загальноосвітніх шкіл Синівської територіальної громади.

Метою таких заходів є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Саме тому правоохоронець провів тематичні уроки з безпеки на дорозі для школярів.

Поліцейський розповідав учням про правила для пішоходів, про особисту безпеку під час руху проїзною частиною, детально зупинився на особливостях пересування дорогами у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Разом з дітьми розібрали на прикладах помилки водіїв та пішоходів, а також обговорили відповідальність за порушення правил дорожнього руху та вік, з якого вона наступає.

«Я впевнений, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!», – коментує правоохоронець.

Наприкінці заходів поліцейський офіцер громади роздав дітям світлоповертаючі браслети, щоб вони завжди були помітні для водіїв.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору