На «Місьководоканалі» проблеми: невиплачені зарплати, старі мережі і руда вода

ЖКГ, Споживач 12:01, 23.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Під час звіту керівник КП «Міськводоканал» Юлія Магденко повідомила, що зараз на підприємстві є заборгованість по зарплаті – 1 млн 340 грн і 710 тис по елекроенергії. Збитки понад 2 млн 800 тис. грн.

Юлія Магденко звернулася до депутатів за порадою, як діяти далі: «Хочу почути, як діяти. Бо нам треба або підвищувати тариф, або виділяти з бюджету. А це велика сума.

Депутат Роменської міської ради Олександр Пашко запитав у неї, як вона бачить розвиток підприємства протягом 5 років, на які в неї підписаний контракт. І як зробити його незбитковим.

«…щоб не було збитковим ціна послуг має бути еономічно обгрунтованою. На сьогодні є ряд заходів, які направлені на зменшення споживання електрики,  і збільшення енергоефективності», – відповіла вона.

Також Пашко запитав, коли перестане текти руда вода.

«Мережі зношені майже на 90%. У 90-ті роки, коли було нестабільне постачання води, то труби ржавіли і утворювався наліт, який під час пуску води несеться в крани. Необхідно замінювати мережі частинами. А ті що в нормальному стані – проводити очищення. Ми плануємо брати участь в державній програмі «Питна вода». Зараз вода по м. Ромни відповідає стандартам якості. Є проблема під час поривів. Тільки минулого року їх було 98», – відповіла Юлія Магденко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору