На нараді в міськраді говорили про тарифи в міському транспорті

 Поділитися

Поділитися в

Другого вересня у залі засідань Роменської міської ради відбулась нарада при заступнику міського голови Ігореві ЛЕГУШІ з пасажирськими автоперевізниками, що обслуговують автобусні маршрути загального користування міського та приміського сполучення.

Під час засідання обговорювалось гостре питання тарифів на проїзд у громадському транспорті у зв’язку із суттєвим підвищенням вартості природного газу (метану) та інших статей витрат. Перевізникам необхідно подати оновлені розрахунки для розгляду питання під час громадського обговорення і на засіданні виконкому у вересні.

Також цього року, у зв’язку із набуттям Виконавчим комітетом Роменської міської ради повноважень організатора пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах, передбачено погодження виконкомом тарифів на цих маршрутах на підставі розрахунків перевізників.
У ході зустрічі також піднімались питання відшкодування за перевезення пільгових категорій пасажирів, стану дорожнього покриття на вулицях Терновецькій та Береговій, дотримання протиепідемічних заходів у транспорті.

Роменська міська рада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору