На Недригайлівщині поліцейські зустрілися з дітьми дошкільного віку

Діти, Поліція 08:49, 11.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями поліцейський офіцер Вільшанської територіальної громади разом із співробітником ДСНС завітали до дошкільного навчального закладу та розповіли малечі про заходи особистої безпеки та ризики, які існують у воєнний час.

Так, поліцейський офіцер громади спільно з рятувальником завітали до дітей, що навчаються у Вільшанському закладі дошкільної освіти (ясла-садочок) ”Ромашка” та провели з ними пізнавальну інформаційну зустріч.

На початку заходу малечі було пояснено як потрібно себе поводити у разі виявлення невідомих, підозрілих або вибухонебезпечних предметів, ознайомлено з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, та роз’яснено дії під час сигналу “Повітряна тривога”.

Зокрема, правоохоронці наголосили на суворій забороні відвідування лісових насаджень та інших місць, де проходили бойові дії і перебували військові та техніка. Також, дітям були пояснені правила пожежної безпеки і те, як потрібно себе поводити у разі, якщо виникла пожежа.

Наприкінці заходу правоохоронці розповіли малечі про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, нагадали як правильно і у яких місцях необхідно переходити дорогу, та зауважили, що проїзну частину діти дошкільного віку зобов’язані перетинати тільки з дорослим-пішоходом, тримаючи його за руку.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору