На Недригайлівщині правоохоронці проводять інформаційні заходи щодо добору добровольців до штурмової бригади «Лють»

Війна, Поліція 09:02, 14.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями співробітники поліції у рамках проєкту “Гвардія наступу” взяли участь в інформаційно-агітаційному заході, що пройшов на базі одного з навчальних закладів с. Недригайлів. Під час якого правоохоронці розповіли присутнім жителям декількох громад про спецпідрозділ “Лють”.

Так, співробітники відділення поліції №1 (с. Недригайлів) Роменського районного відділу поліції спільно з представниками Роменської районної державної адміністрації, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, провели зустріч з жителями Недригайлівської, Коровинської та Вільшанської територіальних громад. Правоохоронці розповіли присутнім громадянам про основні аспекти формування штурмових бригад та про те, до яких саме підрозділів можна долучитися.

Зокрема, під час зустрічі поліцейські більш детально розповіли про штурмову бригаду “Лють” та пояснили про структуру даного спецпідрозділу, які саме завдання виконує дана бригада, взаємодію під час виконання завдань та про ризики, які можуть виникнути під час виконання функціональних обов’язків, фінансове забезпечення майбутніх співробітників, умови подання заяв для участі у конкурсі на різні посади.

Поліцейські зазначили, що за більш детальною інформацією громадяни можуть звертатись безпосередньо до сектору кадрового забезпечення відділення поліції №1 (с. Недригайлів) за адресою: вул. Незалежності 17.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору