На очисні споруди Плавинища виділять кошти з бюджету громади

Влада, ЖКГ 10:10, 29.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив голова Роменської РВА Денис Ващенко.

Вчора, 28 вересня, це питання на сесії Роменської міської ради підняли жителі Плавинища. Люди розповідають, що очисні споруди, які обслуговують 6 багатоповерхівок, дитячий садок, школу, були на балансі СБК. Однак, нещодавно підприємство припинило свою діяльність. Відповідно – очисні споруди теж перестали працювати.

Та, як зазначив Денис Ващенко, керівництво СБК попереджало місцеву владу про це.

«Майже пів року тому директор цього підприємства попередив органи місцевого самоврядування про те, що підприємство буде зупинятися. Тому просило мерію подбати про те, щоб люди не мали проблем з очисними спорудами. А саме – щоб нечистоти не плавали під будинками. І попросили зробити компенсацію на очисні споруди, щоб вони працювали далі. Але міська влада зовсім не відреагувала на цю справу і для жителів Плавинища ця проблема була надважливою», – говорить він.

Тож вчора, жителі Плавинища прийшли на сесію, аби довести, що ця проблема є надважливо. І їм це вдалося.

«У кінці цього робочого тижня, на 30 вересня, буде організована позачергова сесія, на якій виділять і виділять компенсацію на СБК, щоб працювали очисні споруди», – говорить Денис Ващенко.

Нагадаємо, щодо очисних споруд у мережі було креативне відеозвернення від жительки Плавинища до міського голови Олега Стогнія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору