На Роменщині фахівці Товариства Червоного Хреста України провели заняття з правоохоронцями + ФОТО

Медицина, Поліція 14:02, 10.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, за ініціативою представника Управління дотримання прав людини Національної поліції України Євгенія Євтєєва, співробітникам Роменського районного відділу поліції та ізолятору тимчасового тримання № 5 ГУНП в Сумській області фахівці департаменту першої допомоги Товариства Червоного Хреста України Лариса Голубкова та Олександр Гнібідов провели заняття з домедичної допомоги.

Сьогодні, як ніколи, кожен громадянин, а особливо поліцейський, повинен володіти навичками надання першої домедичної допомоги. Адже, у разі отримання поранення головне завдання кожного поліцейського надати вчасну першу допомогу та до приїзду медиків намагатись зберегти життя постраждалому.

На занятті був присутній лікар Роменської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги і волонтер інструктор Товариства Червоного Хреста Олександр Пілюгін.

Під час свого виступу фахівці з медицини розповіли присутнім про те, як правильно накладати турнікет, як при різних видах поранень зупинити кровотечу, як правильно транспортувати поранених, та як надати першу медичну допомогу, аби не зашкодити потерпілому.

Окрім цього, інструктори розповіли, як діяти, коли не має під рукою аптечки, а саме пояснили, як можна підручними матеріалами надати кваліфіковану допомогу при різних видах поранень. Фахівці наголосили на тому, що надаючи допомогу головне завдання кожного – це зберегти життя постраждалого до моменту прибуття медиків чи доставлення постраждалого до найближчого медичного закладу.

Також зазначили, що для співробітників поліції такі знання є дуже важливими. Адже їхня робота кожного дня пов’язана з ризиками для життя.

По завершенню заходу всім присутнім поліцейським були вручені Сертифікати про проходження тренінгу Товариства Червоного Хреста України з першої допомоги.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору