На Роменщині готують план розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни

 Поділитися

Поділитися в

Про це говорили на нараді під головуванням першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації Володимира Татарінова.

Як зазначив Володимир Татарінов, Указом Президента України від 23.08.2020 № 342/2020 було затверджено Національну стратегію розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Метою реалізації Національної стратегії є створення умов для формування й розвитку національної системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

За словами начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Марини Сушко, Національна стратегія реалізовуватиметься в три етапи:

1 етап (2021 рік) – нормативно-правове забезпечення створення та функціонування системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

2 етап (2022 – 2023 роки) – розбудова системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

3 етап (2024 – 2025 роки) – посилення спроможностей системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни в регіонах.

«З метою реалізації стратегії в районі було розроблено відповідний план заходів. Щоб забезпечити його належне виконання на Роменщині, мають бути виокремлені основні проблемні питання, що виникають у процесі реалізації та шляхи їх розв’язання. Сьогоднішня зустріч якраз і покликана покласти початок системній роботі в цьому напрямку», – зазначив Володимир Татарінов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору