На Роменщині говоритимуть про продбезпеку

 Поділитися

Поділитися в

11 жовтня о 13.00 відбудеться обговорення щодо продовольчого забезпечення потреб Роменського району. Запрошують всіх аграріїв та виробників Андріяшівської, Роменської, Хмелівської ОТГ, повідомляють на сторінці Роменської РДА.

Захід відбудеться у приміщенні Роменської районної військової адміністрації, за адресою: місто Ромни, бульвар Свободи, 1, 3-й поверх, зал засідань 11 жовтня 2022 року о 13-00 год відбудеться нарада-зустріч з суб’єктами господарювання всіх форм власності (сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, ФОП), які здійснюють свою діяльність на території Роменської, Андріяшівської та Хмелівської територіальних громад.

На нараді розглядатимуться питання щодо визначення переліку суб’єктів господарської діяльності для виконання завдань із забезпечення річних потреб Роменського району у продовольчих та непродовольчих товарах, щодо організації процедури укладання договорів на виконання завдань, а також правила та зміни до порядку бронювання військовозобов’язаних осіб, працівників аграрної сфери.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору