На Роменщині під ударом РФ опинилося село Гудими: два будинки зруйновані, ще близько 30 пошкоджено
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 3 жовтня російські війська атакували село Гудими Андріяшівської громади на Сумщині. Внаслідок обстрілу пошкоджено близько 30 приватних домогосподарств, два з них зруйновані повністю.
Про це Суспільному Суми повідомила голова Андріяшівської громади Інна Дибчинська.
Наразі на місці працюють відповідні служби, щоб зафіксувати масштаби руйнувань та надати допомогу мешканцям.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: