На Роменщині підвищують стійкість мобільного зв’язку
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час наради під головуванням Валентини Назаренко обговорено забезпечення стабільної роботи мобільного зв’язку в умовах можливих перебоїв електропостачання.
Як зазначив головний спеціаліст з цифрового розвитку Євгеній Соломка, наразі вже 23 базові станції мобільних операторів під’єднано до генераторів. Роботи з підвищення стійкості мережі тривають.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: