На Роменщині підвищують стійкість мобільного зв’язку

Влада, Послуги 10:02, 30.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під час наради під головуванням Валентини Назаренко обговорено забезпечення стабільної роботи мобільного зв’язку в умовах можливих перебоїв електропостачання.

Як зазначив головний спеціаліст з цифрового розвитку Євгеній Соломка, наразі вже 23 базові станції мобільних операторів під’єднано до генераторів. Роботи з підвищення стійкості мережі тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору