На Роменщині планують відкрити транзитний центр ВПО

Безпека, Війна 11:54, 2.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Сумська ОВА.

Нині в області відкрито два транзитні центри для ВПО – у м. Суми та м. Шостка. У транзитних центрах організовано гаряче харчування, надаються продуктові та гігієнічні набори, а також проходить реєстрація на грошову допомогу.

Усі, хто проходить через транзитні центри, реєструються на грошове забезпечення на міжнародну допомогу в сумі 10 тис. 800 грн. Крім того, внутрішньо переміщеним особам держава виплачує допомогу на проживання у розмірі 2000 гривень на дорослу особу і 3000 гривень на дитину або людину з інвалідністю. А ще з обласного бюджету на кожну евакуйовану дитину ми виплачуємо по 2 тис. грн. У цьому році таку допомогу отримали 58 сімей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору