На Роменщині планують висадити ще 40 га лісу

 Поділитися

Поділитися в

Виконуючи Указ Президента України від 07.06.2021 року № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», ДП «Роменський лісгосп» проводить роботу з виявлення самозаліснених земель. Такі ділянки у майбутньому можуть стати повноцінними лісами.

Хоча роменське лісове господарство є одним із найменших за площею лісів на Сумщині, у його постійне користування вже надходять нові ділянки.

«Перша ділянка, 33,7 га, прийнята в постійне користування площею. Це на даний час найбільша площа, яку вдалося лісгоспам отримати від місцевих громад. Крім того, очікуємо в найближчий час додатково 44,5 га. Взагалі на розгяді в місцевих громад вже перебувають документи на виділення ще 152 га», – повідомляють на сторінці ДП «Роменський лісгосп».

Також працівники лісгоспу постійно проводять моніторинг вільних земель, які знаходяться у розпорядженні об’єднаних територіальних громад, щоб отримати їх під заліснення.

Окремим пунктом вказаного Указу президента України є збільшення площ заліснення.

«Наше підприємство в поточному році вбачає можливість провести збільшення лісистості на площі орієнтовно 40 га. Для цього необхідно 150 тис. сіянців, які вже є в наявності в розсаднику лісгоспу. З настанням лісокультурного сезону, ці площі будуть заліснені», – повідомляє підприємство.

Нагадаємо, нещодавно відбулася зустріч Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова з керівництвом ДП «Роменський лісгосп». Лісівники клопотали про виділенні їм у власність 15 га землі на території Кулішівського старостинського округу для посадки молодого лісу.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору