На Роменщині поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» + ФОТО

Акція, Події, Поліція 15:08, 28.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її метою є привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Так, днями дільничні офіцери поліції спільно з інспекторами ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та провели декілька профілактичних зустрічей.

Спочатку правоохоронці відвідали будинок сімейного типу в м. Ромни, де під час бесіди розповіли, що таке домашнє насильство, про його види та про те, як йому протидіяти. Поліцейські роз’яснили, як можна захисти себе у випадку, якщо хтось стане жертвою домашнього насильства та роздали відповідні пам’ятки.

Також співробітники поліції відвідали громадян, які є схильними до вчинення даного виду правопорушень та провели з останніми профілактичні бесіди, щодо недопущення вчинення ними подібних вчинків та нагадали їм про відповідальність, яка настає за вчинення домашнього насильства.

Поліцейські й надалі будуть проводити подібні профілактичні заходити. Та, зокрема нагадують громадянам, що у випадку, якщо хтось став жертвою домашнього насильства, то ні в якому разі не терпіть цього, а негайно повідомте про це за номером “102”, де вам обов’язково допоможуть.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору