На Роменщині поліцейські офіцери громади продовжують проводити превентивні заходи + ФОТО

Діти, Поліція 10:10, 17.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Перевірка родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, та осіб, що перебувають на різних обліках у поліції, сприяння волонтерам у доставці гуманітарної допомоги до населення та проведення профілактичних і роз’яснювальних зустрічей зі школярами та вчителями – все це входить до обов’язків поліцейських офіцерів громади.

Так, днями поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції Андрій Рудик спільно з представниками Роменського міського центру соціальних служб відвідав родини, що опинилися у складних життєвих обставинах. Під час візитів правоохоронець перевірив забезпечення малолітніх дітей належними умовами проживання і розвитку, а також разом із соцпрацівниками доставив та вручив таким родинам волонтерську допомогу.

Зокрема, здійснюючи об’їзд своєї територіальної громади, Андрій Рудик перевірив громадян, які перебувають на обліку як сімейні кривдники. Також, здійснив візит до Рогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та провів зустріч з педагогічним колективом на тему недопущення вчинення правопорушень учнями та відносно них.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору