На Роменщині поліцейські офіцери громади продовжують проводити превентивні заходи + ФОТО

Поліція 17:06, 3.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями правоохоронці спільно із представниками соціальної служби перевірили родини, що опинилися у складних життєвих обставинах та доправили волонтерську допомогу до багатодітних родин.

Поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції спільно з представниками Роменського міського центру соціальних служб відвідав родини, що опинилася у складних життєвих обставинах. Під час візитів перевірив чи забезпечені малолітні діти належними умовами проживання і виховання. Разом із соціальними працівниками поліцейський доставив гуманітарну допомогу багатодітним сім’ям.

Зокрема, під час візиту до однієї з таких родин малолітній хлопчик проявив особливу цікавість до професії поліцейського. Він задав багато різних запитань правоохоронцю на які він дав вичерпні відповіді, а також показав хлопчику службовий автомобіль та докладно пояснив що для чого служить.

Також, здійснюючи об’їзд своєї територіальної громади правоохоронець перевірив громадян, які перебувають на обліку, як такі що раніше вчиняли сімейне насильство, та провів профілактичні бесіди з кривдниками.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору