На Роменщині поліцейські продовжують проводити превентивні заходи + ФОТО

Діти, Поліція 08:58, 30.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Одне із завдань, яке відноситься до компетенції поліцейських офіцерів громади – це перевірка належних умов проживання і виховання малолітніх дітей у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Днями, поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції Артур Зернюк, спільно із службою у справах дітей Хмелівської територіальної громади відвідали декілька родин, які вже тривалий час перебувають на обліку, як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах та перевірили їхні умови проживання.

Під час візитів поліцейський поспілкувався з хлопчиками та дівчатками, провів із ними профілактичні бесіди, щодо обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки у побуті та вдома. Дітям шкільного віку було нагадано про заходи особистої безпеки, яких потрібно дотримуватися під час весняних канікул, що вже скоро розпочнуться.

Також, поліцейський офіцер громади звернув увагу на обов’язкове дотримання правил поведінки під час оголошення «Повітряної тривоги» та нагадав номери екстрених служб.

Зокрема, в результаті даних перевірок у родин ніяких порушень виявлено не було.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору