На Роменщині поліцейські провели урок безпеки для школярів + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Під час заняття правоохоронці розповіли вихованцям навчального закладу Роменського району про заходи особистої безпеки, нагадали про правила дорожнього руху, наголосили на дотриманні дисципліни у школі та провели роз’яснювальну бесіду щодо загрози в інформаційній сфері.

Так, інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Алла Кириченко та Інна Холод спільно з поліцейським офіцером громади Артуром Зернюком провели навчальний урок з учнями Хмелівського ліцею.

Під час уроку правоохоронці нагадали дітям про правила особистої безпеки у період воєнного стану, правила поведінки у школі та обов’язкове дотримання правил дорожнього руху. Особливу увагу звернули на правила поведінки, яких потрібно дотримуватись на дорозі у темну пору доби. А саме про те, що аби водій транспорту міг помітити пішохода в темряві, то себе потрібно обов’язково виділити, а зробити це можна за допомогою спеціальних світловідбиваючих наліпок, або ж завдяки ліхтарика, який є у кожному мобільному телефоні, яким ще й можна присвіти собі дорогу.

Також, співробітники поліції розповіли про те, що в мережі Інтернет останнім часом все більше згадуються прихильники молодіжних субкультур та їх поширення серед підлітків. Правоохоронці пояснили з яких причин молодь часто стає учасниками таких груп та в результаті чого вони підпадають під вплив різних груп, а інколи негативно налаштованих організаторів, що в свою чергу наражає неповнолітніх учасників на небезпеку. Тому, правоохоронці порадили слухачам дотримуватись простих правил безпечної поведінки при користуванні Інтернетом, аби не наразити себе на неприємність.

Діти дуже цікавились роботою правоохоронців, тому по завершенню заходів поліцейські продемонстрували речі, які використовуюють у службовій діяльності. Зокрема спеціальні засоби, бронежилети, каски, дали приміряти світловідбиваючі жилети та кепки.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору