На Роменщині поліцейські проводять профілактичні заходи щодо запобігання реалізації піротехнічних засобів

Суспільство 12:00, 29.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці проводять перевірки з метою виявлення та припинення фактів реалізації піротехнічних засобів без відповідних на це документів у невстановлених місцях та на ринках.
Так, під час рейду співробітники поліції перевірили місцевий магазин, діяльність якого безпосередньо пов’язана з торгівлею піротехнічними виробами, на наявність відповідних у них документів. Також, правоохоронці провели роз’яснювальну роботу щодо заборони продажу неповнолітнім піротехніки та нагадали про відповідальність, яка буває за це, та про небезпеку, яка чекає на дітей, якщо в їхніх руках опиниться піротехніка.
Окрім цього, поліцейські перевірили місцевий ринок з метою виявлення та припинення фактів реалізації піротехнічних засобів без відповідних на це документів.
Правоохоронці нагадують громадянам, що за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Зокрема, поліцейські нагадують всім громадянам, що сьогодні наша країна переживає не легкі часи, по всій території введено воєнний стан, а на деяких тривають бойові дії. Тому, правоохоронці закликають громадян пам’ятати про встановлені Законом обмеження та добре подумати перш ніж купляти та використовувати феєрверки чи салюти. Адже, деякі люди дуже важко переживають умови війни і тому звуки салютів можуть сприйняти, як звуки вибухів.
Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору