На Роменщині поліцейські викрили посадовця у привласненні майже 2 мільйонів бюджетних коштів
Поділитися в
Копіювати посилання
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що підприємство, керівником якого є 40-річний підозрюваний, перемогло у тендері на виконання ремонтних робіт спортивної зони однієї зі шкіл Роменського району. Після чого він уклав відповідний договір з органами місцевого самоврядування селищної територіальної громади.
Однак у процесі проведення робіт керівник скористався своїм службовим становищем та завищив обсяги їх виконання. Унаслідок цього він привласнив бюджетні кошти в сумі 1 мільйон 983 тисячі гривень.

Наразі слідчі Роменського районного відділу поліції за процесуального керівництва Недригайлівського відділу Роменської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: