На Роменщині поліцейські взяли участь у відкритті “Класу безпеки” + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Заходи особистої безпеки, правила поведінки у разі оголошення Повітряної тривоги та заходам безпечної поведінки у різних екстремальних ситуаціях. Все це під час відкриття чергового “Класу безпеки” у Великобубнівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради розповіли правоохоронці та рятувальники.

Даний захід було проведено у рамках всеукраїнського проєкту. Так, вже традиційно першими перед школярами виступили співробітники ДСНС та ознайомили юних слухачів з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пояснили про правила пожежної та мінної безпеки та розповіли про те, як правильно надавати домедичну допомогу.

Потім до слова запросили поліцейського офіцера громади Роменського районного відділу поліції Андрія Рудика, який роз’яснив всім присутнім про те, як потрібно діяти учнями та педагогами в різних екстремальних ситуаціях. Зокрема, нагадав про правила безпечної поведінки під час оголошення «Повітряної тривоги» та про алгоритм дій у разі виникнення подібної ситуації.

Також, поліцейський офіцер громади розповів про правила поведінки у школі та про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху. Особливу увагу звернув на правила поведінки, яких потрібно дотримуватись по дорозі додому, або до школи, у темну пору доби. Також, Андрій Рудик нагадав про правила безпечної поведінки при користуванні Інтернетом, та пояснив, як потрібно себе поводити у разі реальної загрози обстрілу та, що потрібно робити, якщо було виявлено невідомий, підозрілий чи вибухонебезпечний предмет. Саме головне – це не можна нічого чіпати руками, необхідно відійти на безпечну відстань, та викликати спеціалістів, зателефонувавши на лінію “102” або “101”.

А по завершенню заходу юні слухачі мали можливість наочно ознайомитися із службовим транспортом поліцейських та спецзасобами, які використовуються у службовій діяльності правоохоронців. Школярі із захватом все роздивлялися та фотографувалися на пам’ять.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору