На Роменщині поліцейські продовжують проводити превентивні заходи + ФОТО

Діти, Поліція 10:09, 20.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці та представники соціальних служб на постійній основі проводять обстеження житлових умов родин, які перебувають на обліку, як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах. Так, під час чергової перевірки двох різних сімей стосовно однієї з господинь співробітники поліції склали адміністративний протокол та наголосили на необхідності виправити виявлені недоліки.

Вчора в одному із сіл району інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції, спільно з представниками служби у справах дітей Липоводолинської селищної ради, перевірили умови проживання двох родин, які вже тривалий час перебувають на обліку, як родини, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Спочатку правоохоронці та представники соціальної служби перевірили умови проживання родини, у якій 34-річна жінка виховує сама двох малолітніх дітей. Під час візиту у будинку було виявлено безлад: розкидані та брудні речі, в тому числі й дитячі; забруднений посуд та відсутність продуктів харчування. Як наслідок, відносно господарки інспектори з ювенальної превенції Роменського РВП склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей” Кодексу України про адміністративні правопорушення та попередили, що у випадку, якщо виявлені порушення повторяться, то до неї за не забезпечення належних умов проживання та виховання малолітніх дітей, будуть застосовані більш жорсткі заходи впливу.

Також, в цьому ж селі було перевірено й умови проживання багатодітної родини, яка також перебуває на обліку. Так, по результату перевірки правоохоронці та соціальні працівники ніяких порушень не виявили.

Крім того, під час візитів, в обох родинах з дітьми були проведені профілактичні бесіди, під час яких їм були роз’яснені правила безпечної поведінки у побуті та пояснено куди та до кого можна звернутись за допомогою, якщо хтось став жертвою протиправних дії.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору