На Роменщині правоохоронці нагадали школярам про їхні права та обов’язки + ФОТО

Діти, Поліція 16:10, 14.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Співробітники поліції завітали до учнів однієї з шкіл міста та нагадали дітям про те, які права має кожна дитина та як можна захистити себе у разі їх порушення.
Основною метою роботи ювенальних поліцейських є захист прав дитини. Тож, з цією метою співробітники ювенальної поліції відвідують різні навчальні заклади Роменщини та проводять з їх вихованцями різні пізнавальні зустрічі.
Цього разу інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції відвідали Роменську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 11 та розповіли юним слухачам про те, що у кожної дитини від народження є права незалежно від віку, статі, мови, релігії або місця народження. Також, працівники поліції нагадали, що права дітей в Україні захищені законом, та окрім прав, кожна дитина має свої обов’язки, які повинна виконувати.
Крім того, поліцейські пояснили як захисти себе у випадку порушення прав та куди потрібно звертатись за допомогою. Зокрема, правоохоронці зауважили, що діти завжди можуть звернутись до поліції, де їм обов’язково допоможуть.
Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору