На Роменщині правоохоронці навчали батьків правилам безпеки в Інтернеті

Безпека, Поліція 12:01, 4.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Співробітники поліції відвідали батьківські збори у Рогинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та розповіли про те, що останнім часом в Інтернеті поширюється нова молодіжна субкультура, учасниками якої дуже часто стають діти. Також правоохоронці пояснили до яких негативних наслідків може призвести безконтрольне використання всесвітньої мережі дітьми та відразу дали поради батькам.

Так, інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Алла Кириченко та поліцейський офіцер громади Андрій Рудик під час зустрічі із батьками школярів наголосили на необхідності приділяти більше уваги своїм дітям та цікавитися їхнім особистим життям, аби вчасно виявити та зменшити ризик вступу до деструктивних молодіжних течій.

Також співробітники поліції порадили більше спілкуватися із своїми дітьми та розповідати їм про ризики, що існують в Інтернеті. Але робити це потрібно без примусу, адже дитина може навпаки замкнутися і не розповісти всієї правди. Після чого наголосили, що краще за все – потоваришувати зі своєю дитиною, адже саме тоді вона стане прислухатися до порад дорослих.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору