На Роменщині правоохоронці прозвітували перед населенням

Громада, Поліція 14:04, 21.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора поліцейські офіцери громади Роменського районного відділу поліції Іван Назаренко та Владислав Голік взяли участь у черговому засіданні сесії депутатів Андріяшівської територіальної громади та прозвітували про проведену роботу.

Під час свого виступу правоохоронці розповіли, що вони обслуговують сім старостинських округів, а це в загальному 34 населених пункти з населенням в більше ніж 8 500 громадян.

Поліцейські проінформували учасників заходу про свої напрацювання з червня місяця поточного року. Зокрема прозвітували про стан криміногенної обстановки на території їх обслуговування, про вжиті превентивні заходи із запобігання кримінальним та адміністративним правопорушенням.

За звітний період поліцейські офіцери громади розкрили 3 злочини вчинені проти життя та здоров’я громадян, склали 57 адміністративних матеріалів, та перевірили 66 власників зброї, 45 раніше судимих громадян, 53 сімейних кривдників та 15 родин, що перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

По завершенню сесії сільський голова Інна Дибчинська подякувала офіцерам громади за сумлінне ставлення до своїх службових обов’язків та вручила правоохоронцям подяки.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору