На Роменщині правоохоронці зустрілися з освітянами

Освіта, Поліція 09:05, 26.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 25 березня, у відділі освіти Роменської міської ради, з дотриманням правил карантину, відбулася зустріч поліцейських з головним спеціалістом відділу освіти та директорами місцевих шкіл.

Метою даної зустрічі, яку ініціювали самі правоохоронці, стало обговорення нового пілотного проєкту Національної поліції України «Шкільний офіцер поліції». Оскільки даний проєкт вже діє в кількох областях держави та показав свої позитивні результати, планується його впровадження на всій території країни.

Завданням даного проєкту є створення гармонійного середовища в навчальних закладах. Він допоможе в попередженні конфліктів та їх правовому вирішенні на стадії розвитку, забезпечити безпеку учнів, батьків, вчителів та інших працівників освіти.

Кожен з директорів висловив свою думку щодо впровадження «Шкільного офіцера поліції» та поділилися основними проблемами свого навчального закладу. В свою чергу, працівники сектору ювенальної превенції Алла Кириченко та Альона Хуторна пояснили присутнім мету проєкту та його необхідність.

На закінчення бесіди всі присутні погодилися, що впровадження даної ідеї є необхідним, оскільки виховання свідомості в дітей – це крок до розвитку здорового суспільства.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору