На Роменщині презентували книгу «Літопис Роменщини в подіях та особистостях «XVI-XXI ст.»

 Поділитися

Поділитися в

У Роменському міському будинку культури 23 липня відбулася презентація книги Володимира та Михайла СЕВЕРИНІВ «Літопис Роменщини в подіях та особистостях «XVI-XXI ст.», в якій подано відомості про знаменитих особистостей Роменщини, аналізуються історичні й соціальні економічні події, починаючи з XVI століття й донині.

На презентацію книги завітали керуючий справами Виконавчого комітету Роменської міської ради Наталія МОСКАЛЕНКО, представники освіти, культури та небайдужі до історії свого рідного краю люди.

Під час презентації Володимир Петрович зазначив, що в даній книзі розповідається про роменську землю, яка здавна відома як інтелектуальне та духовне джерело Гетьманщини, України та Радянського Союзу.

Володимир СЕВЕРИН, говорячи про актуальність цієї книги, зауважив, що вона показує як народжувалися та втілювалися в життя геніальні ідеї й новітні технології, збагатили всесвітню скарбницю філософської думки, мистецтва, літератури та науки.

«Володимир Петрович Северин – це людина, яка акумулювала зусилля багатьох людей для того, щоб все зібрати разом у одну книгу. Дивлячись на таку роботу розумієш, що значить бути справжнім патріотом нашої громади. Дякуємо за Вашу клопітку, але таку необхідну працю письменника, краєзнавця, роботу в архівах і під час спілкування з роменцями. Пишучи літопис Ви продовжуєте зберігати традиції та відновлюєте відомості про минуле Роменщини» – зазначила Наталія МОСКАЛЕНКО.

Теплі слова вдячності на адресу обох авторів за підготовку книги пролунали з уст представників загальноосвітніх закладів громади, письменників, істориків і краєзнавців.

Роменська міська рада

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору