На Роменщині привітали працівників соціальної сфери + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Одна із значимих сфер, є соціальна сфера, напрямки діяльності якої спрямовані на забезпечення соціального захисту та надання державних гарантій, підтримки найвразливіших категорій громадян.

Зі словами вдячності та привітаннями звернулися до працівників соціальної сфери голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко та перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов.

«Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної сфери. Тут не може бути випадкових людей, це – праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших», – наголосив Денис Ващенко.

За сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджено Почесними грамотами голови Роменської районної державної адміністрації Башкірову Олену Володимирівну, заступника начальника управління-начальника відділу з питань призначення державної соціальної допомоги, Голуб Світлану Володимирівну, головного спеціаліста відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян, Панову Оксану Михайлівну, головного державного соціального інспектора Липоводолинського відділу контролю за наданням соціальної підтримки та нагляду за правильністю призначення (перерахунку) і виплати пенсій, Савіну Антоніну Іванівну, завідувача Недригайлівського сектору контролю за наданням соціальної підтримки та нагляду за правильністю призначення (перерахунку) і виплати пенсій та Сидоренко Наталію Вільянівну, головного спеціаліста відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян.

Також цього дня за сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесною грамотою голови Роменської районної державної адміністрації нагороджено головного спеціаліста-бухгалтера служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Табаченко Ларису Анатоліївну.

За повідомленням Роменськоїрайонної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору