На Роменщині розроблятимуть проект районної програми щодо підтримки і забезпечення територіальної оборони району

 Поділитися

Поділитися в

25 липня у Роменській районній військовій адміністрації відбулась нарада з оборонних питань в Роменському районі під головуванням заступника голови Сумської обласної військової адміністрації-керівника обласної військової адміністрації Вячеслава Печененка.

«Усі проблемні питання у сфері оборони області мають вирішуватися оперативно та результативно. Наше спільне завдання – своєчасно реагувати та вживати необхідних заходів для оборони території та захисту населення», – зазначив Вячеслав Печененко.

У ході наради тимчасово виконуючий обв’язки начальника управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної військової адміністрації Олександр Фролов доповів, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів Українивід 29.12.2021 № 1449 «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад»  забезпечення матеріально-технічними засобами та фінансування діяльності добровольчих формувань здійснюються за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Директор департаменту фінансів Сумської обласної військової адміністрації Олена Батраченко зазначила, що фінансування добровольчих формувань територіальних громад може здійснюватися через місцеві програми «Правопорядок» або інші програми, у яких передбачено заходи із національного спротиву.

Заслухавши голів Роменської об’єднаної територіальної громади Олега Стогнія та Хмелівської об’єднаної територіальної громади Петра Панченка прийняли рішення щодо можливих шляхів здійснення фінансування добровольчого формування.

Підсумовуючи нараду голова Роменської районної державної адміністрації-начальник Роменської районної військової адміністрації Денис Ващенко надав доручення першому заступнику голови Роменської районної військової адміністрації Валентині Назаренко провести аналіз норм чинного законодавства та надати пропозиції до проекту районної програми щодо здійснення заходів підтримки і забезпечення територіальної оборони району.

За повідомленням сайту Роменської РДА

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору