На Роменщині рятувальники навчали школярів основам протимінної безпеки та діям у екстрених ситуаціях

Суспільство 16:08, 2.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вкрай важливо навчити підростаюче покоління, як уникати небезпек та правильно діяти у різних небезпечних ситуаціях. Активну допомогу в проведенні відповідної роботи освітянам надають працівники Служби порятунку.

Так, 28 лютого виїзна група рятувальників відвідала 3 навчальні заклади у Роменському районі – Смілівський ліцей, Хмелівський ліцей та його Гаївську філію.

Рятувальники ознайомили учнів з ризиками, пов’язаними з вибухонебезпечними предметами та правилами безпечної поведінки при їх виявлення. Дітей навчили вимогам пожежної безпеки, основам цивільного захисту, у тому числі діям у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Заняття проходили у невимушеній – ігровій формі за допомогою наочних матеріалів, розроблених ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН «UNICEF Украïна».

Також присутнім продемонстрували прийоми надання необхідної домедичної допомоги. Також школярі мали нагоду приміряти захисний одяг рятувальників та ознайомитися зі спеціальним оснащенням та обладнанням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору