На Роменщині стартував аварійний ремонт доріг

Дороги 14:07, 5.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сумщина потроху оговтується від російської окупації. З позитивних новин – за попередніми оцінками, раніше відремонтовані компанією автошляхи в області витримали військову техніку та перебувають у задовільному стані. Звісно, певні локальні пошкодження є, але дороги будувались на совість, тому загалом вистояли. Втім, остаточні висновки робити зарано.

А от стан доріг, які лише планувалось ремонтувати цього року, іноді просто катастрофічний. І це створює значні перешкоди для руху транспорту, який доставляє стратегічно важливі вантажі на Сумщину та до сусідніх регіонів.

Тому вирішено було провести аварійний ремонт найбільш небезпечних та зруйнованих ділянок. Ремонті роботи стартували на автошляху Р-61 Батурін-Конотоп-Суми на ділянці між Сумами і селищем Терни, і трасі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці поблизу Недригайлова.

Аварійний ремонт означає відновлення проїзного стану дороги в межах експлуатаційного обслуговування. Тобто мінімальними силами та з мінімальними витратами.

Експлуатаційні бригади сформовані зі співробітників, які раніше займались капітальним та середнім поточним ремонтом місцевих автошляхів. Кількість задіяних людей дуже обмежена – повернути до роботи всіх стане можливим лише за умови поновлення великих інфраструктурних проєктів. А це реально лише після нашої Перемоги, яка з кожним днем стає все ближчою.

За повідомленням Автомагістраль Південь

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору