На Роменщині тестували моральні та ділові якості пожежників-рятувальників

ДСНС, Суспільство 17:06, 2.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Роменському районі проведено вивчення соціально-психологічного клімату в колективах державних пожежно-рятувальних підрозділів.

Упродовж 28-29 вересня психологом відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, було здійснено вивчення соціально-психологічного клімату в підрозділах 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Дані заходи пройшли з дотриманням всіх необхідних карантинних вимог.

Такі дослідження проводяться щорічно в умовах конфіденційності у вигляді тестування. Колектив підрозділу оцінює моральні та ділові якості керівника, дає оцінку основним аспектам життєдіяльності підрозділу.

Також було проведено дослідження нервово–психічної стійкості особового складу під час службової діяльності в різноманітних ситуаціях.

Під час проведення занять психолог надав особовому складу підрозділу ряд простих практичних рекомендацій для мобілізації та стабілізації психо–емоційного стану, виконання яких не потребує спеціалізованої психологічної або медичної освіти.

Головне управління ДСНС України в Сумській області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору