На Роменщині відбулося засідання енергетичного штабу
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні під керівництвом голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО відбулося засідання енергетичного штабу району.
Під час засідання обговорили взаємодію аварійних бригад та всіх служб, які відповідають за швидке відновлення критичних послуг для життєдіяльності населення.
Через ворожі обстріли росії по енергетичним обʼєктам Сумська область наразі залишається без стабільного електропостачання. Водночас усі об’єкти системи життєзабезпечення по Роменському району підключені до резервних джерел живлення, а також працює 27 пунктів незламності. У разі потреби, буде оперативно розгорнуто додаткові пункти обігріву.
У ході наради члени штабу визначили алгоритм дій за п’ятьма напрямками:
⚡ електропостачання
🔥 теплопостачання
💧 водопостачання
💨 газопостачання
📶 мобільний зв’язок
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: