На Роменщині відбулося засідання штабу району територіальної оборони

Безпека, Війна, Влада 14:38, 22.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

21 лютого за участю керівництва територіальних громад Роменського району, представників військових частин, добровольчого формування, правоохоронних органів, територіального центру комплектування та соціальної підтримки та територіальних підрозділів ДСНС відбулось чергове засідання штабу району територіальної оборони.

Під час засідання було узгоджено графіки виконання завдань щодо облаштування оборонних рубежів на території Роменського району та визначено координаторів відповідних робіт в розрізі кожної громади.

«Безпосередньої загрози сьогодні немає, але враховуючи, що Сумська область – це прикордонна область з країною-агресором ми маємо бути завжди готовими до будь-якого сценарію, тому продовжуємо удосконалювати оборонні рубежі Роменського району», – наголосив керівник району територіальної оборони Денис ВАЩЕНКО.

Крім цього, члени штабу обговорили підготовчі та організаційні моменти затвердження Плану оборони міста Ромни.

Заступник голови Роменської міської ради Владислав СУХОДОЛЬСЬКИЙ долучився до обговорення визначених військовими завдань з підготовки інфраструктури міста, в тому числі фортифікаційного обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до центру міста.

В завершення наради керівник району територіальної оборони Денис ВАЩЕНКО наголосив, що територіальна оборона має своєчасно реагувати та вживати заходи щодо оборони та захисту населення.

За повідомленням сайту Роменської РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору